Konut

Yükseliş İnşaat Konut Projeleri

Şartları ne olursa olsun, herkes rahat edeceği bir ev veya huzur bulabileceği bir konut hayal eder. Dolayısı ile herkesin, gönlünce ve içine sinen bir konutta yaşama isteği vardır. Söz konusu konut olunca, hayatın diğer gerçeklerinden farklı olarak onlarca kriter karşımızda durmaktadır. Bunlardan en önemlisi konut konusunda bir uzmana danışmak ve yatırımımızı bu doğrultuda yapmaktır.

Yükseliş İnşaat Firması olarak siz kıymetli müşterilerimize, hem konut projeleri için danışmanlık hem de bizzat konut projeleri hizmeti vermekteyiz. Sektördeki 22. yılımızı geçirdiğimiz şu günlerde, birçok konut projesi gerçekleştirmiş olmakla birlikte, yükselen yeni değerleri de her an takip etmeyiz. Her konutun değeri bir diğerinden farklıdır ancak genel itibari ile konut projelerinde değerlendirme yapılırken; fiziki yapı, sosyal avantajlar, uygun ulaşım olanakları, muhit, kanuni açıdan onay ve konuttaki diğer paydaşlar hesaba katılmaktadır.

Konut projeleri, Yükseliş İnşaat’ın üzerinden en çok mesai harcadığı hizmetlerden biridir. Herhangi bir konut projesi için girişimde bulanacağınız anda Yükseliş İnşaat’ın bu konudaki uzun müddetten beri var olagelen tecrübesini değerlendirebilirsiniz. Proje çizimine başlamadan önce ve proje çizimi esnasında, hatta sonrasında dahi mutlaka müşteriler ile sıkı diyalog, karşılıklı güven, zamanında teslim,  firma olarak en çok dikkat ettiğimiz hususların başında gelmektedir. Konut projeleri bir bakıma geleceğe yatırım olduğundan, Yükseliş İnşaat sizlere bu noktada menfaat sağlamaya çalışmaktadır.

PROJELER